Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Newsletter
Zapisz się !

Galeria

Archiwum dla kategorii ‘Bez kategorii’

Demofony – oferta

Specjalizujemy się w montażu kompletnych instalacji domofonowowych i wideodomofonowych zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz deweloperów – w pojedynczych budynkach, blokach oraz osiedlach.

Wykonujemy instalacje domofonowe zarówno od podstaw jak i na już istniejącym okablowaniu. Zajmujemy się modernizacją oraz wymianą wadliwie działających instalacji.

W swojej ofercie mamy domofony i wideodomofony jedno- i wieloabonentowe. Systemy wideodomofonowe mogą zostać rozbudowane o dodatkowe kamery, integrację z systemem telewizji kablowej (podgląd z kamery wideodomofonu na telewizorze), załączania oświetlenia i inne funkcje.

W naszych systemach stosujemy urządzenia zarówno renomowanych marek jak i tych o najlepszym stosunku ceny do jakości np: LASKOMEX, MIWI-URMET, CYFRAL, ELTCRAC, PROEL.

Na wykonywane przez nas instalacje udzielamy gwarancji.

Monitoring

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ KOMPLETNYCH SYSTEMÓW TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ (MONITORINGU)

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i konserwacją systemów telewizji przemysłowej (monitoringu przemysłowego). Dobieramy odpowiedni sprzęt oraz wybieramy najlepsze rozwiazania dla danego obiektu. Instalacje wykonujemy z użyciem najdpowiedniejszych do danego systemu podzespołów, zawsze mając na uwadzę najlepszy stostunek jakości do ceny. Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje..

Prawidłowo wykonany system telewizji dozorowej (monitoringu), pozwoli Państwu na kontrolowanie tego, co się dzieje w Państwa firmie lub domu, przez co wpływa na większe bęzpieczeństwo ludzi i mienia. Archiwizowanie nagrań pozwoli Państwu w jeszcze większym stopniu zabezpieczyć się przed niepowołanym działaniem.